تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 144 متری شاه حسینی

فروش واحد 144 متری شاه حسینی

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
144
ساخت
1395
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
_________ درود بر شما _______

حس خوب خانه دار شدن

رخشان هستم کارشناس امور ملکی

__________ «هدف» __________

فروش واحد 144متری
واقع در شاه حسینی نرسیده به
چهار راه قدس
پلاک 3 بلوار اصلی
سه خواب مستردار
فول بازسازی شده
امکانات واحد فول
امکانات رفاهی فول
نورگیر عالی
پارکینگ اختصاصی
سند تک برگ _ آزاد
آماده برای اخذ وام مسکن زوجین به مبلغ 960 ملیون تا
یک ملیاردو 200
قابلیت رهن 500 تا 600 ملیون
با نقدینگی کمتر از 2 ملیارد
صاحب خانه شوید

برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
______________________
آدرس دفتر گلشهر رسالت جنوبی ولفجر 5 کنار فروشگاه اتکا