تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 145متری مهرشهر

فروش واحد 145متری مهرشهر

2 سال پیش در اهواز

متراژ
145
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
3٬886٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬800٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
⚜ گروه مشاورین املاک تامرادی ⚜

⭐ فروش آپارتمان 145 متری

⭐ موقعیت ملک :
✔ خیابان 18 متری
✔ در فاصله 100 متری به صیاد شیرازی

⭐ آنالیز پلان معماری :
◀️ نما کلاسیک ( سفید )
◀️ سالن مربع با نورگیری مستقیم
◀️ سرویس بهداشتی و حمام در فضای خصوصی ، مستر

⭐ متریال :
◀️ کف سرامیک 80 * 80
◀️ درب ضد سرقت ترک
◀️ کابینت هایگلاس درجه یک
◀️ شیرآلات درجه یک

⭐ شرایط پرداخت :
✔ شرایط پرداخت حداقلی 70% مبلغ کل
✔ قابلیت رهن کامل تا سقف 600 میلیون تومان

مناسب جهت سرمایه گذاری و سکونت

⚜ املاک تامرادی ⚜

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⬅️ مشاور تخصصی شما : مهندس شفیعی
طراح و مجری پروژه های ساختمانی
مشاوره رایگان جهت ساخت و برآورد پروژه
***********
⬅️ پاسخگویی و بازدید همه روزه : 7/00 الی 23/00