تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 147متری شیک/الغدیر

فروش واحد 147متری شیک/الغدیر

1 سال پیش در نظرآباد

متراژ
147
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
3٬675٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
طبقه
2
147متر
3خواب مستر
تخفیف پای معامله به خریدارواقعی

جهت دریافت فایل های مشابه و فایلهای اجاره،خریدو فروش اداری_تجاری و مسکونی درخدمت شما هستیم.

✔اعتمادشما"اعتبارماست✔