تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 151متری 3خواب با ویو ابدی در مرکزشهرتالش

فروش واحد 151متری 3خواب با ویو ابدی در مرکزشهرتالش

10 ماه پیش در هشتپر

متراژ
151
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
4٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬450٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
*********** صداقت در اولویت ، املاک نورسته ***********

مساحت : 151 متر

سند : ثبتی

طبقه : 3

3 خواب

ویو ابدی

3 طرف نورگیر

کابینت فول

گاز صفحه ای

هود لمسی

3 خواب کمد دیواری

سقف کناف کاری و نورپردازی

توالت ایرانی فرنگی

درب ضدسرقت

آیفون تصویری

2 تراس کاربردی

پارکینگ

انباری

آسانسور

موقعیت : مرکز شهر تالش
============================================

آدرس : گیلان.تالش.خ شهید مفتح. نبش مفتح 4
( املاک نورسته )

بمدیریت : صادق نورسته

[][][]جهت ارتباط بیشتر وارد صفحه اینستاگرام ما شوید amlak_norasteh [][][]