تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 162 متری در ولی امر

فروش واحد 162 متری در ولی امر

2 سال پیش در تبریز

متراژ
162
ساخت
1398
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬185٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
دپارتمان ملک شهریمیز

❇️به روز ترین و جامع ترین وباکیفیت ترین فایلینگ اپارتمان و زمین در کلان شهر تبریز

________________________

✅نوع : فروش اپارتمان

✅منطقه : ولی امر

✅سال ساخت :1398

✅متراژ : 162 مفید

✅موقعیت ملک : شمالی

✅پشت واحد پنجره ها رو به فضای سبز

✅طبقه :ا از 5

✅تک واحدی

✅تعداد اتاق : 3 خواب بزرگ

✅جنس کف: پارکت

✅وضعیت سکونت :اماده تحویل

✅بالکن: دارد

✅پارکینگ :دارد

✅نورگیری عالی

✅اسانسور :دارد

✅نصبیات : صفر (پکیج)

✅قیمت :از قرارمتری 35 میلیون

✅قیمت کل :پنج میلیارد و هفتصد

✅شماره کد فایل: 9030
__________________________________
❇️کارشناس : مهندس خاک زاد

❇️جهت مشاوره و بازدید حضوری در خدمتتان هستیم

❇️جلب رضایت خانواده های مشکل پسند و خاص پسند

❇️مشاوره خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.

❇️خرید فروش مطمئن و پر سود به وسعت شهریمیز

❇️ آدرس دفترمرکزی : شهرک نصر
سه راه دانشگاه