تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 174متری گلشهر شمالی

فروش واحد 174متری گلشهر شمالی

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
174
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
6٬090٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
درود بر شما

رخشان هستم مشاور امور ملکی شما
____________
متنوع ترین فایلینگ
خرید و فروش
و پیش فروش (تحویل صدرصد تضمینی 12ماه و 24ماهه با بنامترین سازندها در اکثر نقاط
بندر عباس)
__________________
فروش واحد 174متری 3 خواب
گلشهر شمالی، بلوار دانشگاه، خیابان دانشگاه ،
5 طبقه ،5 واحدی، طبقه 1
3خواب، 1خواب مستر
نما و مشاعات سنگ و سرامیک
پارکینگ اختصاصی
کف سرامیک
سند تک برگ
اخذ وام مسکن تا800ملیون
قابلیت رهن 1200

برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
_____________
آدرس دفتر:
گلشهر رسالت جنوبی ولفجر5 کنار فروشگاه اتکا