تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 176 متری در شهرک نادری ویو ابدی

فروش واحد 176 متری در شهرک نادری ویو ابدی

1 سال پیش در اردبیل

متراژ
176
ساخت
1399
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
9٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬397٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
✨گروه سرمایه گذاری و کارگزاری املاک آلفا✨

✔️فروش واحد 176 متری در شهرک نادری ویوابدی
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✔️مشخصات:
⚜️کد:2383⚜️
〰️متراژ: 176
〰️موقعیت دار
〰️طبقه 3 از 7
〰️ساخت 1399

_

⚜️پیشنهاد سرمایه گزاری ملکی از 100 میلیون تا 100 میلیارد
_

مشارکت درساخت
_

♻️ارائه ملک های قابل تهاتر با خودرو ، مصالح و خدمات ساختمانی
_

✔️مشاوره و اجرای طراحی دکوراسیون داخل ساختمان

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜️مشاور شما آقای قاسمی
-
⚜️تایم پاسخگویی به تماس ها : هر ساعت از شبانه روز
-
⚜️آدرس شعبه اصلی : میدان قدس
-
⚜️ادرس شعبه دوم : مابین ایستگاه سرعین و حافظ روبه روی تالار یاس