تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 186 متر برج شهران گلشهر پرواز

فروش واحد 186 متر برج شهران گلشهر پرواز

1 سال پیش در تبریز

متراژ
186
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
8٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬698٬000 تومان
طبقه
15
تعداد واحد در طبقه
7
تعداد کل طبقات
25
✔️واحد کلید نخورده

✔️تاپ لوکیشن با دسترسی عالی

✔️لابی من 24 ساعته

_____________________________

⚜️آدرس دفتر مرکزی :خیابان آسمان-روبروی برجهای آسمان تبریز

⚜️آدرس شعبه دوم:چایکنار رضانژاد شمالی

⚜️⚜️جهت خریدوفروش سریع ملک تون با ما تماس بگیرید⚜️⚜️