تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 3 خواب مستر دار، رشدیه

فروش واحد 3 خواب مستر دار، رشدیه

2 سال پیش در تبریز

متراژ
165
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
9٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬000٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
12
▪️فروش واحد 165 متری سه خوابه واقع در یکی از بهترین برج های برند رشدیه

▪️نصبیات فوق لوکس

▪️گچ بری ورق طلا، دارای تی وی وال، کاغذ دیواری و پتینه و ...

▪️به مبلغ 1٫000٫000٫000 تومان تمام رهن تا آخر فروردین ماه 1403 در اختیار مستاجر می باشد.

▪️قابل معاوضه با واحد دو خوابه در رشدیه، ولیعصر، پرواز به ارزش 5 الی نهایت 6 میلیارد تومان

▪️دارای لابی شیک، نگهبانی 24 ساعته، دوربین مداربسته، دو لاین آسانسور، پارکینگ سندی، انباری سندی ، بالکن و...

▪️کارشناسی شده و قیمت کاملا ارزنده

- احتراما جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید:

▪️مشاور : آقای رمضانی

_مشاورین املاک آسمان تبریز_

⭐سامانه مِلکِتون⭐ _ محل امن برای معاملات پرسود مِلکِتون

▪️آدرس شعبه مرکزی : تبریز، شهرک پرواز، روبروی ورودی اصلی برج های آسمان، دپارتمان املاک آسمان تبریز (مِلکِتون)

▪️شعبه 2 : چایکنار، بر خیابان رضانژاد، سامانه املاک مِلکِتون

▪️شعبه 3 : 17 شهریور، اول کوچه ارک