تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 375 متری، کوی نصر سند دار، ویو ابدی

فروش واحد 375 متری، کوی نصر سند دار، ویو ابدی

2 سال پیش در تبریز

متراژ
375
ساخت
1399
اتاق
4
قیمت کل
15٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬333٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
▪️فروش و معاوضه واحد 4 خوابه واقع در کوی نصر

- دو کله ، ویو ابدی (رو به طرح فضای سبز)

- دارای 2 اتاق مستر ، دارای یک کلوزت روم و اتاق کودک

- دارای سند تفکیکی رسمی (تک برگ ، سند آزاد)

- واحد فوق صفر و کلیدنخورده می باشد.

- دارای آشپزخانه سرد و گرم

- دارای 3 پارکینگ سندی (با ظرفیت پارک 5 خودرو)

- دارای بالکن سرتاسری (عریض و قابل چیدمان)

- دارای انباری (4 متر) داخل واحد، آسانسور 8 نفره تمام استیل

- دارای لابی مجزا و 4 ورودی پارکینگ

- کارشناسی شده ، قیمت کاملا ارزنده

-قابل معاوضه با واحد مسکونی متراژ کوچک در مناطق لوکس به ارزش 5 الی نهایت 7 میلیارد تومان و مابقی دریافت پول نقد.

- احتراما جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید:

مشاور : آقای رمضانی

_مشاورین املاک آسمان تبریز_

⭐سامانه مِلکِتون⭐ _ محل امن برای معاملات پرسود مِلکِتون

▪️آدرس شعبه مرکزی : تبریز، شهرک پرواز، روبروی ورودی اصلی برج های آسمان، دپارتمان املاک آسمان تبریز (مِلکِتون)

▪️شعبه 2 : چایکنار، بر خیابان رضانژاد، سامانه املاک مِلکِتون

▪️شعبه 3 : 17 شهریور، اول کوچه ارک