تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 71 متری رودباری

فروش واحد 71 متری رودباری

2 هفته پیش در رودباری

متراژ
71
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,521,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
موقعیت مکانی فوق العاده
کوچه خلوت و ساکت
فاصله با بر اصلی پیاده 5 دقیقه
3 طبقه 6 واحد طبقه 3
ساختمان شمالی جنوبی
نورگیر و بادخور عالی
71 متر مفید
بازسازی شده
2 خواب
کف خواب و حال موکت
هر دو خواب کمد دیواری دارد
کابین ام دی اف (استفاده نشده)
بالکن دارد
انباری دارد
پارکینگ ندارد ولی کوچه جای پارک مشکلی ندارد.
جهت بازدید تماس بگیرید