تائید
فروش مسکونیآپارتمان( فروش واحد 78 متری لاله

( فروش واحد 78 متری لاله

2 هفته پیش در کیانشهر

متراژ
78
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏44,615,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام واحترام

✳️ فروش واحد لاله 7

✅️ واحد طبقه اول (4 واحدی )
✅️دو خواب کمد دیواری
✅️پارکینگ اختصاصی
✅️نزدیک به بازار روز
✅️سند ازاد

شفافیت / تخصص / اعتماد

مشاورین املاک آبام

✔️جهت خرید و فروش واحدهای خود با ما در ارتباط باشید

مدیریت : آبام
مهندس اتش فراز