تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 85متری( گلشهر شمالی گوهران )نوسازکم واحد

فروش واحد 85متری( گلشهر شمالی گوهران )نوسازکم واحد

2 سال پیش در بندرعباس

متراژ
85
ساخت
1402
قیمت کل
4٬230٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬764٬000 تومان
طبقه
4
بسم الله الرحمن الرحیم

✅واحد 85متری 2 خواب بسیار خوش نقشه
✅ساختمان 6 طبقه هر طبقه 2واحد
✅نما و مشاعات تماما سنگ شیک
✅نور گیر بسیار عالی _ پنجره قدی

⭕ ساختمان واقع در یکی از بهترین لوکیشن ها و ساخت توسط سازنده معتبر و خوش نام ⭕

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این واحد خوش نقشه با بنده تماس بگیرید