ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد 90متر برق لامع، لاله زار، پاستور
فروش واحد 90متر برق لامع، لاله زار، پاستور
1 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬111٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜امـلاک 4دیوار⚜
⚜بزرگترین و بروزترین فایلینگ جامع در شمالغرب کشور⚜
— فروش واحد 90 متری واقع در لاله زار —
⬇️ مشخصات واحد فوق ⬇️
✅◆تک واحدی
✅◆طبقه 1 از 4
✅◆موقعیت: جنوبی سه نبش
✅◆فول امکانات ((پارکینگ - بالکن - انباری - سرویس ایرانی و فرنگی - پکیج - کمد و کابینت هایگلس))
✅◆ساخت شده با بهترین متریال
✅◆90 متر خوش نقشه بدون پرتی دو خواب
✅◆پارکینگ بدون مزاحم
✅◆سند: تک برگ
⚜⚜ این فرصت از دست دادنی نیست!!! ⚜⚜
●•• قیمت کارشناسی شده ••●
●••واحد خیلی مناسب در بازار روز••●
————————————————————————————————
کـارشناس منطقه : مهندس ستوده
آدرس دفتر: تقاطع خیابان شریعتی و صائب/جنب گل رکس/امــلاک 4دیوار
●برای دسترسی به واحد دلخواه خود با امــلاک 4دیوار درتماس باشید●
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.