تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 95 متری / سند تک برگ

فروش واحد 95 متری / سند تک برگ

11 ماه پیش در شهرک وحدت

متراژ
95
ساخت
1395
قیمت کل
2٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬789٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️هو الرازق ✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️
‼️ سایت مسکن امید 24 ساعته آماده خدمت رسانی مطمئن در حوزه ملکی شما‼️

مشخصات ملک:
✅متراژ: 95 متر مربع
☑️تعداد خواب ها: 2
✅طبقه: 1
✅جنس کف: سرامیک
☑️وضعیت نقشه: پذیرایی مستطیلی شکل ـ آشپزخانه بزرگ ـ یک حیاط خلوت اختصاصی در آشپزخانه ـ یک حیاط خلوت اختصاصی در اتاق خواب
✅وضعیت نورگیری: نورگیر مناسب
☑️وضعیت نما: سنگ
✅نوع سیستم گرمایش: پکیج و شوفاژ
☑️نوع سیستم سرمایش: کولر آبی
✅سایر متعلقات و امکانات: کمد دیواری ـ خیابان پهن و عریض ـ دسترسی به تمام امکانات رفاهی
☑️وضعیت سند: تک برگ آماده اخذ وام
✅وضعیت سکونت: در رهن مستاجر تا برج 6

❌شماره تماس جهت هماهنگی بازدید: ***❌

⚜️مشاور شما: سلطانی⚜️