تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 95متر اخر شهناز، پاستور، شریعتی

فروش واحد 95متر اخر شهناز، پاستور، شریعتی

1 سال پیش در تبریز

متراژ
95
ساخت
1395
قیمت کل
4٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬736٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜امـلاک 4دیوار⚜
⚜بزرگترین و بروزترین فایلینگ جامع در شمالغرب کشور⚜

— فروش واحد 95 متری واقع در اخر شهناز —

⬇️ مشخصات واحد فوق ⬇️

✅◆تک واحدی

✅◆طبقه 2 از 4

✅◆موقعیت: جنوبی سه نبش

✅◆فول امکانات (( اسانسور - پارکینگ - بالکن - انباری - سرویس ایرانی و فرنگی - پکیج - نصبیات لوکس و تکمیل ))

✅◆ساخت شده با بهترین متریال

✅◆95 متر خوش نقشه بدون پرتی دو خواب

✅◆اسانسو 6 نفره لوکس

✅◆پارکینگ بدون مزاحم

✅◆سند: تک برگ

⚜⚜ این فرصت از دست دادنی نیست!!! ⚜⚜

●•• قیمت کارشناسی شده ••●
●••واحد خیلی مناسب در بازار روز••●

————————————————————————————————

کـارشناس خرید و فروش ، رهن و اجاره منطقه : مهندس ستوده

آدرس دفتر: تقاطع خیابان شریعتی و صائب/جنب گل رکس/امــلاک 4دیوار
●برای دسترسی به واحد دلخواه خود با امــلاک 4دیوار درتماس باشید●