تائید

فروش واحد 97 متری در آتیه 2

1 سال پیش در تهران

متراژ
97
ساخت
1403
قیمت کل
26٬190٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
270٬000٬000 تومان
طبقه
20
سند اداری
دارد
««« فروش فوری و زیر قیمت »»»

بیمارستان آتیه 2

بهترین گذینه برای سرمایه گذاری

طبقه بیستم ویو دماوند و شرق تهران

ایده آل برای پزشکان

بزرگترین مجتمع درمانی خاورمیانه

سازه برند

زرین هستم
املاک آلما