تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد آپارتمان 95 متری شهرک پردیس

فروش واحد آپارتمان 95 متری شهرک پردیس

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
95
ساخت
1402
قیمت کل
2٬945٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
#کرمانشاه_شهرک پردیس
# کد فایل 1
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 95
تعداد اتاق 2
طبقه 4
کل طبقات ساختمان 5
تعداد واحد در طبقه 2
تعداد کل واحدها 8
سال ساخت 1402

موقعیت ملک : شمالی
جهت واحد : جنوبی,شرقی
مشخصه ملک : لاکچری,فول امکانات
نمای ساختمان : سنگ
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : اسپلیت,پکیج و رادیاتور
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : ام دی اف,گاز رومیزی
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی
سقف و دیوار : گچ بری
سایر امکانات : بالکن,درب ضد سرقت,آیفون تصویری,کمد دیواری,انباری,اطفای حریق,اعلام حریق,پنجره دو جداره,نور پردازی
وضعیت سکونت : سکونت مستاجر
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : پایان کار
امتیازات : آب,برق,گاز

مبلغ متری :31,000,000 تومان
مبلغ کل :2,945,000,000 تومان

مشاور املاک پارسا
کارشناس : مهندس پارسا
تلفن همراه : ***********

آدرس دفتر : کسری ، بلوار هلال احمر ، نبش بن بست میخک ، مشاور املاک پارسا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک پارسا

مشاوره شما در امور املاک توسط مهندسین سازمان نظام مهندسی ساختمان