تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد آپارتمانی هراز با فاصله کم ازخیابان اصلی

فروش واحد آپارتمانی هراز با فاصله کم ازخیابان اصلی

2 سال پیش در آمل

متراژ
170
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
8٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬058٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
code 8006

فروش آپارتمان 170 متری

6 طبقه 6 واحد

فروش طبقه اول

نوساز کلید نخورده

3 خواب یک مستر

سند مالکیت

قابلیت اخذ وام بانکی تا 800 میلیون

قابلیت رهن واحد تا 1 میلیارد

گروه مشاورین املاک آینده با حدود دو دهه تجربه در زمینه امور ملکی شما را در امر:

❇️خرید و فروش آپارتمان

❇️رهن و اجاره مسکونی و تجاری

❇️مشارکت در ساخت

❇️خرید و فروش ملک و مستغلات

یاری مینماید.

یک عمر آسایش و آرامش با مشاورین املاک آینده
آدرس: هراز بین آفتاب 62 و 64
مدیریت: عبدالله پور ابراهیم

لطفا فایل های خود را در روبیکا_تلگرام_ایتا_واتس آپ_اینستاگرام به همین شماره ارسال نمائید
ارتباط با مشاور فروش:

*********** نیک رو
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهران غلامی اطاقسرایی

آژانس املاک گروه مشاورین آینده

یک عمر آسایش و آرامش با مشاورین املاک آینده