تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد آپارتمانی

فروش واحد آپارتمانی

2 هفته پیش در بوسار

متراژ
134
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,701,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
✅️فروش واحد مسکونی
✅️4طبقه 3واحد
✅️طبقه3و4 بصورت دوبلکس
✅️134 متری 3خواب
✅️دارای سند تک برگ
✅️آپارتمان شخصی ساز
✅️15سال ساخت
✅️بازسازی کامل کف پارکت و کاغذ دیواری و کابینت های گلاس و تی وی وال
✅️سیستم گرمایش پکیج
✅️سیستم سرمایش کولر اسپیلت
✅️پارکینگ اختصاصی و انباری
✅️قیمت 8 میلیارد تومان
✅️با املاک طرح نوین واقع در برج ایرانیان صاحب خانه شوید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک طرح نوین واقع در گلسار برج ایرانیان