تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش واحد اداری 88 متری در بلوار 8دی

فروش واحد اداری 88 متری در بلوار 8دی

10 ماه پیش در صفاری

متراژ
88
ساخت
1400
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
59٬090٬000 تومان
طبقه
1
4طبقه8واحدطبقه1
88متر 2اتاق
آسانسور، پکیج، آبدارخانه، سرویس فرنگی و...
تابلوخور عالی با جای پارک فراوان
مناسب برای هرصنفی
*****************************
*مفتخریم که امـلــاکــ آزرمـ شــریـفــ را انتخاب نموده اید*