تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطبفروش واحد اداری تجاری/فلکه لاکانی /4خواب

فروش واحد اداری تجاری/فلکه لاکانی /4خواب

2 روز پیش در پارک شهر

متراژ
106
ساخت
1386
اتاق
4
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏7,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,641,000 تومان
طبقه
4
✅ آپارتمان 106متری بر اصلی میدان لاکانی
⭐️در ساختمان 4طبقه 8واحد
⏺️ طبقه 4/سال ساخت1387| جهت ساختمان: شمالی
⚙️ سند: تک برگ (تک صفحه ای)
✅ وضعیت:آماده تحویل

✴️ امکانات و ویژگی ها:
✅ آسانسور/انباری
✅ 4خواب
✅ نورگیری بسیار عالی
✅ گرمایش شوفاژ | آب گرم پکیج
✅ کولر اسپیلت
✅ سرویس ایرانی

⚖️ قیمت: 7میلیاردو700میلیون تومان
☎️ برای هماهنگی بازدید، تماس بگیرید.

امیرحسین حسینی
مشاور فروش و اجاره املاک در رشت
کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک
مشاور حقوقی امور قراردادها
فایلینگ قوی

✨ خانه ای که امروز می بینید، می تواند فردا «خانه ی خودتان» باشد.