ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد خام 165 متر تالار
فروش واحد خام 165 متر تالار
2 هفته پیش در خواجهعمید
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
165
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
14,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
90,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
فروش آپارتمان لوکس 165 متری در بهترین لوکیشن
✅ مشخصات ملک:
متراژ: 165 متر
آسانسور
موقعیت مکانی عالی، مناسب برای مشکل پسندان
برای اطلاعات بیشتر و بازدید، با ما تماس بگیرید.
املاک مهدی جعفری
تالار روبه روی بانک صادرات
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت