تائید
فروش مسکونیآپارتمان% فروش واحد در بر خیابان عباس آباد %

% فروش واحد در بر خیابان عباس آباد %

1 سال پیش در اراک

متراژ
125
ساخت
1384
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬875٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬000٬000 تومان
طبقه
3
⚜️حس خب خانه دار شدن را با ما تجربه کنید⚜️
___________________________________________
✅فروش واحد در بر خیابان عباس آباد
✅ لوکیشن : نزدیک به موزه مفاخر
✅125 متر / 3 خواب
✅دارای نور و نقشه خوب
✅ویو رو به عباس آیاد
✅قابلیت سکونت همچنین قابلیت دفتر کار، آموزشگاه ، آرایشگاه و ...
✅هزینه پارکینگ به شهرداری پرداخت شده
✅سه طبقه تک واحدی
✅انباری اختصاصی
_______________________________
✅قابلیت رهن به مبلغ 400 میلیون به ضمانت املاک
_________________________________
مشاور شما: ( رسولی )
با مدیریت : جناب رضا قهیه یی
آدرس: اراک - انتهای خیابان ملک
مشاورین املاک آراک