تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد دو خواب 121 متری در خیابان خسرو آزادی

فروش واحد دو خواب 121 متری در خیابان خسرو آزادی

2 هفته پیش در شهرک شهید بهشتی

متراژ
121
ساخت
1404
قیمت کل
‏10,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,950,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش واحد دو خواب 121 متری در شهرک بهشتی اراضی استانداری

✅ کم واحد
✅ بسیار خوش نقشه
✅ سالن بدون کوچک ترین قناسی عالی جهت چیدمان
✅ ساختمانی مهندسی ساز با متریال ساخت عالی
✅ نورگیر عالی
✅ بسیار خوش قیمت

فروشنده واقعی

«« شرایط پرداخت عالی »»

✅ موارد مشابه موجود میباشد

با دوستان املاک همکاری نمیشود ⛔

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید :
رهنما