تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد طبقاتی

فروش واحد طبقاتی

1 هفته پیش در هوم

متراژ
104
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,346,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش واحد طبقاتی که شامل طبقه همکف وطبقه یک میباشد ، طبقه یک فروشی میباشد ، واحد شمالی جنوبی میباشد ، دارای 104 متر زیر بنا و ساخت میباشد ، دارای حیاط ماشین رو میباشد ، سال ساخت 1390 ، امتیازات آب برق گاز جدا ، دارای سند 6 دانگ ، کاغذدیواری ، ودارای سقف کنار میباشد
قیمت فروشی 4میلیارد و سیصد میلیون تومان ، به خریدار واقعی تخفیف داده می شود