تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد فول 110متری فاز 1 شهر جدید هشتگرد

فروش واحد فول 110متری فاز 1 شهر جدید هشتگرد

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
110
ساخت
1397
قیمت کل
2٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬909٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
دپارتمان املاک بزرگ آ.ب.ث
اولین و تخصصی ترین دپارتمان شهر

⚜️شهر حدید هشتگرد
⚜️فاز 1
⚜️ خیابان آسمان (آباد ترین فاز و خیابان شهر)
⚜️واحد 110متری
⚜️طبقه 2

⚜️کناف کاری شده
⚜️کم واحد(جمعا 6 واحد در 3 طبقه)

☎️جهت اطلاعات بیشتر از واحد و واحد های دیگر تماس بگیرید
✅کارشناس امور ملکی :طاهری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان بزرگ آ ب ث

اولین و بزرگترین دپارتمان در شهرجدیدهشتگرد