تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد لوکس130متر استانداری

فروش واحد لوکس130متر استانداری

1 سال پیش در تبریز

متراژ
130
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬923٬000 تومان
طبقه
3
〽️فروش واحد130متر نورگیری عالی ومناسب یه زندگی راحت و آرام

#️⃣ کد آگهی :6198
❇️جهت ساختمان :شمالی
❇️متراژ :130متر
❇️طبقات موجود
❇️تعداد خواب :2خواب
❇️نما : کلاسیک
--------------------------------------
◾️کف سرامیک
◾️نقاشی
◾️کابینت و کمد توافقی

✅مشاور شما : مهندس حمزه پور. ***********

✳️مخصوص خانواده های مشکل پسند ✳️

✅ مشاوره تخصصی در مناطق ولیعصر ، الهی پرست ، ائل گلی ، فردوس

شماره تماس
◾️◾️◾️◾️◾️
همراه:***********
✅ آدرس دفتر :ولیعصر اول خیابان مخابرات تقاطع عارف املاک پاشا