تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد مستقل فول بازسازی شده 131متر

فروش واحد مستقل فول بازسازی شده 131متر

6 روز پیش در طالقانی

متراژ
131
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏9,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏74,809,000 تومان
طبقه دوم
12 سال ساخت
حیاط خلوت
یه سوییت 24 متری در پارکینگ اضافه شده( بدون مجوز)
متراژ 131 متر قید در سند
سند تک برگ
درب ضد سرقت
پنجره ها دوجداره
کف سرامیک
پکیچ
کولر گازی
فول بازسازی
برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با درتماس باشید نعیم اسا