تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد مسکونی در شهرک امید

فروش واحد مسکونی در شهرک امید

2 هفته پیش در صفادشت

متراژ
72
ساخت
1400
قیمت کل
‏1,780,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏24,722,000 تومان
طبقه
3
یا رزاق

⚜️حس خوب خانه دار شدن را با دپارتمان املاک رزلند تجربه نمایید. اگر میخواهید دراین شرایط سرمایه تان به احسنت تبدیل شود با ما در ارتباط باشید . دپارتمان املاک رزلند بهترین ها برای شما عزیزان به ارمغان می آورد .⚜️

⭕مشخصات فنی واحد :

✅72 متر
✅طبقه سوم
✅2 خواب +سالن دل باز

❇️دسترسی آسان به نانوایی هایپر ها و...
❇️دسترسی آسان به مدارس و درمانگاه ها و...

☎️جهت هماهنگی برای بازدید فقط باشماره ی داخل آگهی تماس حاصل فرمایید .

مشاور شما در امور ملکی :آقای رضایی