تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد مسکونی در شهرک امید

فروش واحد مسکونی در شهرک امید

2 هفته پیش در صفادشت

متراژ
67
ساخت
1398
قیمت کل
‏1,850,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,611,940,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
یا رزاق

⚜️حس خوب خانه دار شدن را با دپارتمان املاک رزلند تجربه نمایید. اگر میخواهید در این شرایط سرمایه تان به احسنت تبدیل شود با ما در ارتباط باشید.دپارتمان املاک رزلند بهترین ها برای شما عزیزان به ارمغان می آورد.⚜️

⭕️مشخصات فنی واحد:

✅️ 67 متر
✅️طبقه دوم
✅️2خواب + سالن دلباز
✅️درب پارکینگ ریموت
✅️50 قسط از مبلغ وام پرداخت شد
✅️الباقی اقساط ماهی 700 هزارتومان میباشد

⭕️دسترسی وامکانات:
❇️دسترسی آسان به حمل ونقل عمومی
❇️دسترسی آسان به نانوایی هایپرها و...
❇️دسترسی آسان به مدارس و درمانگاه و....

☎️جهت هماهنگی برای بازدید فقط با شماره داخل آگهی تماس حاصل فرمایید.

✨️مشاورشما در امور ملکی:خانم اسماعیلی