تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش واحد نقلی ویلایی/شهرک راه آهن

فروش واحد نقلی ویلایی/شهرک راه آهن

1 سال پیش در تهران

متراژ
66
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬699٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬398٬000 تومان
متراژ زمین
500
سند تک برگ ✔️
دارای قدرالسهم زمین 500 متری ⚡

فروش فوری ⬇️
+ طبقه اول 2 خواب در حال حاضر تخلیه +
پارکینگ مشاع
انباری قابل استفاده
بدون آسانسور
حیاط در اختیار .

کف قیمت به فروش میرسد

مناسب سرمایه گذاری و سکونت
مبلغ رهن این واحد در حالت فعلی 700 الی 800 میلیون می باشد .

جهت بازدید هماهنگی و اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید.

همکاران محترم درصورت داشتن مشتری آماده همکاری هستیم .
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک آپادانا

اعتماد شما اعتبار ما، و اعتبار ما سرمایه شماست