ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد نوساخت112متری درشهرک اندیشه
فروش واحد نوساخت112متری درشهرک اندیشه
1 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
112
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬785٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚜مشاورین املاک اندیشه⚜
✔️خریدزمین و آپارتمان مغازه ،تجاری ،مسکونی، درمتراژ های مختلف وقیمت مناسب و فروش واحدیا زمین تجاری یامسکونی شما درکوتاه ترین زمان ممکن وقیمت مناسب درشهرک اندیشه✔️
⚜آدرس دفتر:شهرک اندیشه خیابان نیروهوایی روبروی اوچمان یک املاک سهند⚜
⚜️112متر⚜
⚜سندتک برگ⚜
⭕️فروش واحدلوکس112متری نوساخت طبقه سوم اسانسورپارکینگ تراس نورگیری عالی واحدی لوکس شیک قابلیت برداشت وام 800میلیونی و قراردادن رهن300میلیونی⭕️
املاک سهند جهت رفاه حال مشتریان عزیز کلیه کارهای اداری وام را نیز برعهده میگیرد
(((((((((( املاک خود را با خیال راحت به ما بسپارید)))) $کارمافروش ملک نیست$
$ بلکه فروش یک خاطره خوش است$ ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ کرمی:***********
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
میلادکرمی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت