تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد نوساز 95متری خ همایون2 خواب

فروش واحد نوساز 95متری خ همایون2 خواب

10 ماه پیش در پاسداران

متراژ
95
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬510٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚓️املاک سجاد⚓️
✅فروش واحد نوساز 95متری خ همایون2 خواب
✅4طبقه 8واحد طبقه دوم
✅2خواب
و……
کدملک589
❎قیمت اعلامی مالک 5 میلیارد 510 میلیون تومان میباشد❎
⚜️جهت کسب اطلاعات بیشتر یا فایل های مشابه با دفتر املاک ما به ادرس کیلومتر 1 خیابان پاسداران روبروی پارک بادی نبش کوچه زند دفتر املاک سجاد در ارتباط باشید⚜️