تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش واحد ویلایی بیسیم

فروش واحد ویلایی بیسیم

1 سال پیش در زنجان

متراژ
50
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
820٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬666٬000 تومان
متراژ زمین
60
بالکن
دارد
با سلام فروش واحد ویلایی طبقه اول حدودا"60متر دارای پذیرایی بزرگ و آشپزخانه انباری ورودی مجزا که خودتونم میتونید یه خواب توپذیرایی جدا کنید آب برق گاز باواحد پایین به صورت مشترک میباشد که بخواین اونم میشه جدا گرفت قیمت خیلی مناسب نسبت به منطقه مناسب برا سالن آرایشگاه مطب و دفتر کار و زندگی واقع دربیسیم خیابان دکتر آیت خیابان شفقتی درب سوم 120میلیون رهن مستاجر میباشد که از مبلغ معامله کسر خواهد شد برا بازدید لطفا تماس بگیرید