تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد پلاک 1 بلوار گلستان

فروش واحد پلاک 1 بلوار گلستان

3 روز پیش در میناب

متراژ
340
ساخت
1405
قیمت کل
‏7,420,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏21,823,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
2
فروش واحد پلاک 1 بلوار گلستان
340متر زیربنا فلت
فقط سقف زده شده
طبقه ی اول
پارکینگ دارد