ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد /کارکنان جنوبی/123 متری
فروش واحد /کارکنان جنوبی/123 متری
2 سال پیش در دوگنبدان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
123
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
2٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬731٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
✅️ دپارتمان املاک رابینسون ✅️
⚜️️ 123 متری
⚜️️ سال ساخت 1402
⚜️️ 3خواب بزرگ
⚜️️ هرطبقه 2 واحد
⚜️️ طبقه دوم
⚜️ امکانات :( پارکینگ_انباری_آسانسور_بالکن )
⚜️ دسترسی آسان به امکانات رفاهی
⚜️️ پوشش دیوارها سفید کاری_ کف پوش سرامیک
⚜️ واحد خام تحویل میباشد
⚜️️ سند تک برگ
✅️ قابلیت رهن تا مبلغ 500 میلیون را دارد
✅️ سند تک برگ و اماده گرفتن وام تا مبلغ 500 میلیون را دارد
⬇️ ⬇️ ⬇️
مشاوره جهت : خرید و فروش _ مشارکت در ساخت _ رهن و اجاره
⬅️ آدرس دفتر ما :
کارکنان دولت ، نبش کوچه 19 جنوبی(دپارتمان املاک رابینسون )
☎️ شماره های تماس ما :
*********** آقای صفری
*********** آقای گرامی
*********** آقای مظفریان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت