ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد170متری دونبش در مرزداران
فروش واحد170متری دونبش در مرزداران
2 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
170
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬035٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬500٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
فروش و معاوضه یکجا (کل ساختمان) با قطعه مسکونی جنوبی در موقعیتهای بالای شهر
- موقعیت دو نبش شمالی غربی
- دسترسی از معبر 16 متری و 10 متری
- تک واحدی
- طبقات اول و پنجم 160 مترمربع
- طبقات دوم و سوم و چهارم 170 متر مربع
- با لابی بزرگ و لوکس برای ورود از معبر 16 متری بدون رویت خودروهای پارک شده
- دارای انباری مستقل 6 متر برای هر واحد در پیلوت
- درب ضد سرقت شرکت آتار درب سلماس
- درب اتاقها شرکت اتار درب سلماس با رنگ آمیزی صنعتی کارخانه ای
- درب سرویسها علاوه بر رنگ لایه محافظ رطوبت ABS
- نما رومی پرکار و فوق العاده جذاب با نورپردازی
- واحدها غرق نور و روشنایی
- ویو جنوبی طبقات چهارم و پنجم ابدی
- هر واحد سه خوابه با یک اتاق مستر
- اتاق مستر دارای بالکن
- آماده معاوضه با قطعه جنوبی تا ارزش 25 میلیارد و خودروی خارجی یا داخلی مدل بالا
- آدرس: مرزداران انتهای نیاوران خ فضولی شرقی ترنم دوم جنوبی نبش کوی دوازدهم قطعه 846
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت