تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد52 متری فول بازسازی/روبه نما/سند تک برگ

فروش واحد52 متری فول بازسازی/روبه نما/سند تک برگ

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
52
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬076٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
/HO§EINI/

«واحد 52 متری پذیرایی پنجره خور خوش نقشه»

• رو به نما
• پارکینگ اختصاصی
• بازسازی
• انباری
• هود و گاز رومیزی
• نورپردازی و کناف کاری
• سند تک برگ بدون وام

دارای امتیاز وام 640 میلیون تومانی
قابلیت رهن واحد تا 300 میلیون تومان

----------املاک آپادانا تقدیم میکند------------

√ فقط با نقدینگی یک میلیارد و صد میلیون تومان
.
√وام بانکی واحد به عهده املاک میباشد
.
√در صورت کمبود بودجه رهن واحد نیز به عهده تیم قوی ««دپارتمان آپادانا »» قرار میگیرد
.
برای اطلاعات و مشاوره در زمینه امور ملکی و سرمایه گذاری #همین_الان تماس بگیرید.
.
حسینیـ