تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد83 متری فول/شهر جدید هشتگرد

فروش واحد83 متری فول/شهر جدید هشتگرد

1 سال پیش در هشتگرد

متراژ
83
ساخت
1398
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬650٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
▪️⚜️دپارتمان تملاک بزرگ آ.ب.ث
▪️⚜️تصمین صحت قرارداد شما
=====================================
شهر جدید هشتگرد
فروش واحد مسکونی
83 متر مربع

دسترسی مناسب

220 میلیون تومان در رهن مستاجر میباشد

جهت اطلاعات بیشتر و اطلاع از فایلهای بیشتر تماس بگیرید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان بزرگ آ ب ث

اولین و بزرگترین دپارتمان در شهرجدیدهشتگرد