تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد83متری تمیز/دلباز در بر اصلی رودبارتان

فروش واحد83متری تمیز/دلباز در بر اصلی رودبارتان

1 سال پیش در رشت

متراژ
83
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬120٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
**مشاور:سبحان زرآوند**

یک فرصت طلایی یک انتخاب درست

✔️فروش واحد بازسازی شده با نورگیری عالی

✔️واقع در رسالت اول رودبارتان براصلی

✔️دسترسی ب تمام امکانات رفاهی و مرکز شهر

✔️ساختمان دوبر میباشد و دوجهت نورگیر
_____________________________
⬅️متراژ:83 متر مفید

⬅️5طبقه طبقه دوم

⬅️2خواب بهمراه کمد دیواری

⬅️سال ساخت:1393

⬅️سرویس مجزا ایرانی+فرنگی

⬅️سند:تک برگ

⬅️پارکینگ:ندارد اما خیابان 15 متری دارد

_____________________________
☎️برای اطلاعات بیشتر و یا سپردن فایل خود و فایل های مشابه تماس حاصل فرمایید

✔️آدرس دفتر:رشت خیابان رسالت بالاتر از هتل صبوری