ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد85متریصفر کلید نخورده بر اصلی رودبارتان
فروش واحد85متریصفر کلید نخورده بر اصلی رودبارتان
1 سال پیش در رشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1403
قیمت کل
2٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬058٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
5
**مشاور:سبحان زرآوند**
یک فرصت طلایی یک انتخاب درست
✔️فروش واحد نوساز در بهترین متریال عالی
✔️بهترین کیفیت بهترین سازه در منطقه
✔️واقع در ساغریسازان/رودبارتان بر اصلی
✅✅دارای وام 480 میلیونی
_____________________________
✅متراژ:85 متر
✅5طبقه 30 واحد طبقه اول
✅بدون دیوار مشترک واحد
✅2خواب بهمراه کمد دیواری
✅سال ساخت:1403
_____________________________
☎️برای اطلاعات بیشتر و یا سپردن فایل خود و فایل های مشابه تماس حاصل فرمایید
✅آدرس دفتر:رشت خیابان رسالت بالاتر از هتل صبوری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور زرآوند
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت