تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلا 300 متری کمربندی امامزاده عبدالله

فروش ویلا 300 متری کمربندی امامزاده عبدالله

1 سال پیش در آمل

متراژ
300
ساخت
1403
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬500٬000 تومان
متراژ زمین
200
بالکن
دارد
سند
سایر
هدف ما رضایت شماست

#کد 629

فروش ویلا تریبلکس نما مدرن

♣️4 خواب مستر + کمددیواری
♠️ویلا هوشمند(سیستم صوتی، کلیدهای هوشمند، رقص نور...)♠️

♣️شیر آلات از بهترین برند
♠️انشعابات اختصاصی کنتور نصب شده
♣️پنجره دو جداره
♠️روف گاردن با ویو 360درجه کوه وجنگل

♣️جکوزی در روفگاردن
♠️نشیمن و آتشکده در روف
♠️پایان کار از شهرداری
♣️داخل بافت مسکونی
♠️منطقه تهرانی نشین
♠️دسترسی به مراکز خرید
✅فاصله با جاده اصلی 200متر
♣️پلاک یک جنگل.    

جهت ثبت رایگان آگهی ملکتون با ما حتما تماس بگیرید .

کارشناسان املاک و مستغلات**

مهندس مرادی

گروه مشاورین املاک پدری با اعتبار درخشان در خدمت شماست.
***
مدیریت:
کارشناس فروش و مشاور حقوقی آقای مرتضوی

*فایل های مشابه متناسب با بودجه سلیقه شما*
برای اطلاعات بیشتر و بازدید یا موارد مشابه تماس حاصل فرمایید..
کارگزار و مشاور امور ملکی و مورد اعتماد شما مهندس مرادی
گروه مشاورین و مهندسین املاک پدری