تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلا 330 متر رمک

فروش ویلا 330 متر رمک

1 سال پیش در رامسر

متراژ
300
ساخت
1403
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
13٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬393٬000 تومان
متراژ زمین
330
✔️دوبلکس
✔️متراژ330 متر زمین
✔️بنا 300 متر دارای روف
✔️دارای4 خواب 2مستر
✔️ قابلیت تهاتر (نصف ملک الباقی نقد)
✔️سند ؛پایانکار
✔️کارشناس فروش؛ خانم ترکمان
✔️مشاور؛ خرید، فروش ،رهن اجاره،مشارکت درساخت
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین کاشانک رامسر

املاک کاشانک رامسر ، جایی که رویاها به خانه میرسند .