تائید

فروش ویلا باغ

12 ماه پیش در آستارا

متراژ
400
ساخت
1404
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
680
قیمت کل
15٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬058٬000 تومان
پکیج
متراژ زمین 680 متر
متراژ بنا 400 متر
سند تک برگ
دارای استخر و جکوزی و انواع درختان میوه
آلاچیق 40 متری در حیاط محوطه سازی شده
از بهترین و ب روز ترین متریال برای ساخت استفاده شده
2 ماه تحویل
ویلا تریبلکس میباشد،کلا کف گرمایش
ویو 380 درجه
بهترین موقعیت برای خرید یک ویلا در دل طبیعت
یک سوم ثمن معامله معاوضه با ماشین و واحد
برای بازدید ودریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
املاک اسپینه
سالار لطیف نیا