تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلا دهکده فردیس

فروش ویلا دهکده فردیس

2 سال پیش در فردیس

متراژ
250
ساخت
قبل از 1370
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
70٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬666٬000 تومان
متراژ زمین
1500
باسلام
1500متر ویلا
بابر 30
مشهدی .. کارشناس فروش
جهت معرفی فایلهای بیشتر تماس حاصل فرمایید