تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلا دوبلکس نما مدرن 280متری استخردار برند

فروش ویلا دوبلکس نما مدرن 280متری استخردار برند

2 سال پیش در نوشهر

متراژ
280
ساخت
1402
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
13٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬214٬000 تومان
متراژ زمین
280
بالکن
دارد
✅کد: C 182
مستقل جنگلی
280 زمین
280 متر بنا
4خواب مستر
سند
جواز ساخت
شهرک 50 واحدی
استخر داخل بنا
فول فرنیش
منطقه برند