تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلاباغ 705متری در روستا توتکله رودسر

فروش ویلاباغ 705متری در روستا توتکله رودسر

1 سال پیش در رودسر

متراژ
140
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
705
قیمت کل
4٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬382٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
کدفایل 87374
گیلان رودسر منطقه توریستی وسرسبز توتکله
فروش ویلا باغ
متراژ زمین=705متر
متراژ بنا=80متر با بهار خواب
امکانات کامل
اطراف زمین ویلاسازی شده است
فاصله تا ساحل=10دقیقه
فاصله تا کوه=14دقیقه
فاصله تا شهر =10دقیقه
منطقه خوش اب و هوا و کاملا امن وارام و توریستی وتهرانی نشین
مناسب جهت سرمایه گذاری
زیر قیمت منطقه و کاملا استثنایی
لوکیشن عالی
ویوی بی نظیر
جهت بازدید و اطلاعات کامل از ملک به ادرس دفتر املاک ما واقع در گیلان رودسر انتهای خیابان 72تن جنب میدان پارک ملت مشاور املاک اسیا مراجعه نمایید و یا با شماره های (***********/***********) با مدیریت =مصطفی جوزایی تماس حاصل فرمایید بهترین /به روزترین/جدیدترین/فایلهای خرید فروش و رهن و اجاره را از املاک اسیا بخواهید. . تصاویر املاک خود را به شماره واتس اپ و تله گرام (***********)ارسال نمایید.)