تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلانوساز استخردار

فروش ویلانوساز استخردار

2 سال پیش در رامسر

متراژ
191
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
11٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬354٬000 تومان
متراژ زمین
248
با درود و احترام
فروش ویلا سه خواب دوبلکس نوساز در چشم انداز و لوکیشن عالی در منطقه رامسر
248متر زمین و 191متر بنا
یک خواب به همراه یک سرویس مهمان در طبقه اول و دو خواب مستر به همراه یک سرویس مهمان در طبقه دوم
کابینت ام دی اف(هود و سینک و گاز)
استخر روباز 4 فصل
چشم انداز زیبای کوه و خط دریا
لطفا جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
دفتر فروش،طراحی و ساخت مهندس سینا فتحی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دفتر فروش طراحی و ساخت مهندس سینا فتحی