تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش ویلای استثنایی با روف گاردن 360 درجه

فروش ویلای استثنایی با روف گاردن 360 درجه

2 هفته پیش در شهرک ویلایی بهاران

متراژ
440
ساخت
1404
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
1000
قیمت کل
‏99,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏99,500,000 تومان

✅لوکیشن عالی و دسترسی آسان
☑️ 1000 متر زمین
✅ 440 متر زیر بنا
☑️ دارای استخر ، سونا و جکوزی 15 نفره
✅ سرویس ایرانی و فرنگی
☑️ نورگیر عالی
✅ کف سرامیک
☑️ سالن بزرگ و خوش نقشه
✅ تراس بزرگ
☑️ محوطه سازی شیک و لوکس

⭐️بازدید = قرارداد

☎️جهت دریافت فایل های مشابه لطفا تماس و یاحضوری مراجعه فرمایید.

کارشناس شما : یاری